Beyond believe – zážitky z laguny

Žena z USA, která s neuměla plavat, pivo překonala o sobě, vznášela se ve Vode čtvrť hodiny, se zavřenýma očima.

Žena, která s nesnáší dotyk cizí osoby, podstoupila masáž celá ztuhlá se zaťatými zuby zřejmě po celých 15 minut.

Masér, which nedostal masáž už léta.

Lechtiví Lidé, kterým nemůžete normálně sáhnout na chodidla, pivo ve Vodě Temer bez problemu. – Starší pán, kterému Prý nikdo v životě nesáhl na chodidla kvůli lechtivosti JA mu JE několik Minut masírovala.

Lidé, kteří se bojí vody- Tedy vznášet se V Ni na zádech, dali mi jejich plnou důvěru, ZE JE ve Vodě povedu nenechám JE utopit, PO Určitě dobe se dokonce dokázali uvolnit.

Lidé, kteří se nedokáží ve Vodě vznášet potápí se, ikdyž na NE navlíknete VŠECHNY možný Plováky.

Asi 200 kg žena, která s se vznášela i bez plováků, pivo Jediný, co jsem na Ní dokázala uchopit, byly dlaně, chodidla na Krku.

Super Bohatá rodina, která s přilítla soukromým letadlem z Anglie, je była Super protivná.

Super Bohatá rodina, která s była Super milá, dokonce si vzali celý bochník, tradičního chleba, which peću, pivo bohužel s Sebou neměli Peníze na zaplacení.

Ne a samozřejmě největší pecka na Závěr. Pri soukromé sezení nasi spolecnosti, vlezlo dělat Vody asi 8 dalších chlapů, s celkem dobrýma tělama. Nepatřili k nám, pivo Tak okei, Proc ne, Meli Jsme Jen pár turistů deset večer. Jenže ten jeden, vypadající Jak Viking, Začal Být poněkud divočejší, je Tak Jsem ho musela usměrňovat. Pujčoval si naše plovací helmy Most Dalal si s Nima selfie, pil Příliš moc vody JA neustále chodila doplňovat, čili Jsem musela více skákat Kolem nej Nez Kolem mých turistů. Chcete-li Kdyby viděl můj PKS, Že Někdo nezaplatil využívá náš sortiment …. Takže hošánku zadny takový! Jeste by chtěli namasírovat záda! Nakonec Jsme si pivo Dobře povykládali, o životě, prostě Staří známí … Kdyz Jsme Byli Venku z vody, Mel dotyčný zakasané tepláky v ponožkách na hlavě pletenou čepicí s bambulí, Což v kombinaci se zrzavou bradkou vypadalo opravdu Kouzelné. V tom majitel Laguny na nej nenápadně ukazuje septa mi, ZE to je ten známý “bojovník” McGregor. Tak jsem se se zalíbením podívala na dotyčného klučinu v kulichu, zhruba stejné postavy Jako jsem já, Co se tyče paží taky zadna slava … jo, Jasný uplne NAS tady rozsekal: D Pak teda celá skupina odešla. Moji turisté zahájili okamžitě debatu sdílení obrazku sebe s dotyčným zabijákem.

JA se šla bodnout … bez fotky, bez šáhnutí, pivo s dobrým pocitem samozřejmě …

Dostala Jsem aspon fotku od turistů ….

 

13086761_10208016026552504_7355367981125157396_o

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s