You might think you have a good body … until you sit

Never sit ….

Včera jsem viděla fotku s titulkem ” Myslela jsem, že mám skvělou postavu…a pak jsem si sedla”. Pobavilo mě to, protože autorka opravdu kápla božskou. Většina lidí si začně stěžovat na svou postavu právě ve chvíli, kdy si sednou. To je samozřejmě i můj problém. Když člověk leží, je natažený nebo se protahuje před zrcadlem, nevypadá to až tak špatně.  A právě  hodně těchto tělových selfies zachycuje dotyčné v poloze, kdy je trup protažen, čili i břicho a pokud zrovna nemáte opravdu skutečnou nadváhu, výsledné foto je opravdu efektní (o to víc před snídaní se zaťatými pulkami, zubami a ke konci snad i těmi břišními svaly).

No a pak si sednete… a jste prostě tlustí!(mluvím tady o normální zdravé váze a BMI). Velcí, tlustí vagouni, kterým se skládají od žeber špeky, těm šťastnějším jen kůže, co vypadá v této situaci jako špěky a vepředu to visí přes kalhoty (opět těm štastlivcům pouze kůže, co vypadá jako špek).

Takže konec s těma fejkovýma selfie dokonalýma tělama, já móc dobře vím, co se za tím skrývá! Nakrucovat se před zrcadlem to by vám šlo…. 😀

WP_20160308_036 (2)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s